Skip to main content

Direktori Pegawai IPIM

SENARAI PEGAWAI BERTANGGUNGJAWAB MUZIUM PERSEKUTUAN

NAMA MUZIUM TELEFON EMEL
En. Ritchie anak Jonathan Ahi Muzium Negara 03-22671111 ritchie@jmm.gov.my
Pn. Hasnah Binti Osman Muzium Etnologi Dunia Melayu 03-22671000 hasnah@jmm.gov.my
Cik. Hartini A/P Anjang Muzium Seni Kraf Orang Asli 03-22671000 hartini@jmm.gov.my
Pn. Salmiahwati Binti Djaafar Muzium Tekstil Negara 03-2694 3457 salmiahwatidj@jmm.gov.my
En. Zaidi Bin Harun Muzium Arkeologi Lembah Bujang 04-4572005 zaidi@jmm.gov.my
Pn. Siti Munirah Binti Kasim Muzium Kota Kayang 04-9770027 sitimunirahkasim@jmm.gov.my
En. Mohamad Ruzi Bin Sulaiman Muzium Kota Kuala Kedah 011-65727266 ruzi@jmm.gov.my
Pn. Zairul Hida binti Hamdan Muzium Perak 05-8072057 zairul@jmm.gov.my
Pn. Nordiana Binti Nordin Muzium Matang 05-8477970 nordiana@jmm.gov.my
En. Sahrul Adli Bin Mohd Yunan Muzium Seni Bina Malaysia 06-2864757 sahruladli@jmm.gov.my
En. Rosiswandy Bin Mohd Salleh Muzium Adat 06-6136586 rosiswandy@jmm.gov.my
En. Rostam Hakimi Bin Samad Muzium Lukut 06-6512954 rostam@jmm.gov.my
En. Syahrizul Amin bin Ahmad Muzium Kota Johor Lama 07-8955282 syahrizul@jmm.gov.my
Pn. Siti Norjunaimah Binti Jamaludin Muzium Sungai Lembing 09-5412378 junaimah@jmm.gov.my
Cik Zuriani Binti Abd Ghani Muzium Labuan 087-414135 zuriani@jmm.gov.my
Pn. Zainon Binti Halon

Muzium Chimney

087-463603 zainon@jmm.gov.my
En. Mohd Hazuan Bin Sanusi Muzium Automobil Nasional 03-8787 4759 hazuan@jmm.gov.my